Yhteystiedot

Hankehenkilöstö

Kim Wasama, projektipäällikkö, Oulun ev.lut. seurakuntayhtymä, puhelin: 040 571 4763,
sähköposti: kim.wasama@evl.fi 

Maire Vuoti, projektikoordinaattori, Diakonia-ammattikorkeakoulu, puhelin: 050 308 2291,
sähköposti: maire.vuoti@diak.fi

Hannele Heinonen, projektityöntekijä, Oulun hiippakunta, puhelin: 044 7453850, sähköposti: hannele.heinonen@evl.fi 

 

 

Asiantuntijat

Arja Koski, Diakonia-ammattikorkeakoulu,
sähköposti: arja.koski@diak.fi 

Anne Määttä, Diakonia-ammattikorkeakoulu,
sähköposti: anne.maatta@diak.fi 

Maria Karhu-Parkkonen, sosionomi-diakoniopiskelija, Diakonia-ammattikorkeakoulu,
sähköposti: maria.karhu-parkkonen@student.diak.fi

Aino Hartikka, toimistosihteeri, Oulun hiippakunta, sähköposti: aino.hartikka@evl.fi 

 

Viestintä

Virpi Mäkitalo, Oulun ev.lut. seurakuntayhtymä,
sähköposti: virpi.makitalo@evl.fi

 

 

Keltainen palapelin palanen, jossa valkoisella teksti Yhteystiedot.