Alakoululaisten toiminnan ajankohtaiset tapahtumat ja toiminnot löytyvät TÄÄLTÄ

Nuorisotyön ajankohtaiset tapahtumat ja toiminnot löytyvät TÄÄLTÄ 

 

Tervetuloa mukaan!

 

Sanna Tervo p.040 7451469

sanna.tervo@evl.fi, vs. johtava nuorisotyönohjaaja

Marja-Liisa Syrjäpalo p. 040 519 9473

marja-liisa.syrjapalo@evl.fi, nuorisotyönohjaaja 

Matti Ketola p. 040 574 7069

matti.ketola@evl.fi, nuorisotyönohjaaja

Elisa Annala p. 040 524 5944

elisa.annala@evl.fi, vs.nuorisotyönohjaaja

Anssi Putila p. 050 340 8982

anssi.putila@evl.fi, nuorisotyönohjaaja

Tiina Siloaho p. 040 518 0678

tiina.siloaho@evl.fi, nuorisotyönohjaaja

Katja Koivuniemi p.

katja.koivuniemi@evl.fi, nuorisotyönohjaaja