Alakoululaisten toiminnan ajankohtaiset tapahtumat ja toiminnut löytyvät TÄÄLTÄ

Nuorisotyön ajankohtaiset tapahtumat ja toiminnot löytyvät TÄÄLTÄ 

 

Tervetuloa mukaan!

 

Terhi-Liisa Sutinen p. 040 724 5446

terhi-liisa.sutinen@evl.fi, johtava nuorisotyönohjaaja

Marika Alakopsa p. 040 195 4690

marika.alakopsa@evl.fi, nuorisotyönohjaaja

Annaleena Alatalo p. 040 519 9473

annaleena.alatalo@evl.fi, nuorisotyönohjaaja

Pekka Jarkko p. 040 574 7068

pekka.jarkko@evl.fi, nuorisotyönohjaaja

Matti Ketola p. 040 574 7069

matti.ketola@evl.fi, nuorisotyönohjaaja

Merja Ollila p. 040 524 5944

merja.ollila@evl.fi, nuorisotyönohjaaja

Anssi Putila p. 050 340 8982

anssi.putila@evl.fi, nuorisotyönohjaaja

Tiina Siloaho p. 040 518 0678

tiina.siloaho@evl.fi, nuorisotyönohjaaja

Sanna Tervo p. 040 745 1469

sanna.tervo@evl.fi nuorisotyönohjaaja